Kategoria

Wydarzenia

Ekskluzywna premiera? Festiwal? Spotkanie z twórcami? Któryś z członków CM ściągnął jakiemuś celebrycie majtki i zrobił zdjęcie? Takie wydarzenie zasługuje na własny tekst na łamach Cinemacabry! Wszystkie znajdziecie o, tutaj.


Urodzinowe podsumowanie 2014 roku

Wydarzenia
Leave a comment

Ósme urodziny portalu to tradycyjnie doskonały powód do tego, by spojrzeć na miniony rok. 2014 był, w mojej opinii, zdecydowanie lepszy od 2013 - pozytywnych zaskoczeń znajdzie się całkiem sporo!

 

Nagrody OBF 2014 – rozstrzygnięcia

Wydarzenia
Leave a comment

Tygodnie typowania, nominacji, spekulowania w zamkniętym gronie blogerów z Organizacji Blogów Filmowych i nareszcie - piąta edycja nagród OBF dobiegła końca. Wyniki można było poznać już wczoraj, ale tu zobaczycie, co sądzi o nich Cinemacabra.

 

Oscary 2014

Wydarzenia
Leave a comment

Strefy czasowe doprawdy są przekleństwem współczesnego świata. Nie wiem, która jest godzina w Ameryce - ale w Polsce jest zdecydowanie za wczesna. Ale dobrze, zaciskamy zęby - i lecimy z relacją z 86. rozdania Oscarów!

 

Oscarowe typy

Wydarzenia
Leave a comment

Dosłownie na godziny przed rozpoczęciem 86-tej gali wręczenia najważniejszych nagród filmowych Cinemacabra w postaci Mira i Mańka postanowiła pobawić się w typerów i znaleźć swoich faworytów w ośmiu najważniejszych kategoriach.

 

OBF 2014 – ostateczne nominacje

Wydarzenia
Leave a comment

W zależności od tego, jak zdefiniujemy słowo "niewiele", niewiele jest nagród w branży, które wywołują emocje porównywalne z wirtualnymi statuetkami Organizacji Blogów Filmowych. Napięcie sięga zenitu, znamy już bowiem oficjalne nominacje zacnego grona blogerów...

 

Nominacje OBF 2014

Wydarzenia
Leave a comment

Poszliśmy tropem Dominiki Pietraszek z ChodzNaFilm.blogspot.com i postanowiliśmy także opublikować swoje typy na tegoroczną Galę Organizacji Blogów Filmowych. Parę niespodzianek, parę pewniaków - ostateczne nominacje już w weekend!

 

Złote Globy 2014

Cinewsy Wydarzenia
Leave a comment

Złote Globy w tym roku nie rozczarowały, ale i nie oczarowały. Ot, przewidywalna gala z przewidywalnymi zwycięzcami i bez wielkich wiktorii "czarnych koni". A nominacje do Oscarów pokazują, że i marcowe rozdanie nagród Akademii pójdzie po najmniejszej linii oporu.

 

7 w 1, czyli urodzinkowe podsumowanie roku 2013 :]

Cinewsy Felietony Wydarzenia
Leave a comment

7 urodziny... jesteśmy aż tak starzy? Cheesus Christ! Obyśmy wytrwali chociaż drugie tyle :D Przed Wami tradycyjna notka podsumowująca miniony roczek. Zawodzący, jak wspominaliśmy w jednym z artykułów, ale posiadający kilka perełek definitywnie wartych wspomnienia. Miłej lektury :)

 

Patent na sukces

Wydarzenia YouTube Corner
Leave a comment

Znacie patent na sukces? Na mnie nie patrzcie - ja odebrałem nagrodę w spodniach moro i bluzie, stojąc wśród galowo wystrojonych uczestników. Pawlik style!

 

Cinemacabra