Kategoria

Video Games

Jeśli myślicie, że jesteśmy no-lifami, którzy całymi dniami siedzą w domach i oglądają durne filmiki na komputerach, jesteście w srogim błędzie. Gramy też w gry wideo! A Miro oraz Pawlik dodatkowo o nich pisują w serwisie GRY-OnLine.pl. +100 EXP!


The Wolf Among Us

Recki Video Games
Leave a comment

Gdyby przygody szeryfa Wolfa trafiły w moje ręce szybciej, niż "Walking Dead", zapewne zrobiłyby na mnie jeszcze większe wrażenie niż historia Lee i Clementine.

 

Metal Gear Solid: Ground Zeroes

Felietony Video Games
Leave a comment

Kasia, studentka budownictwa Politechniki Łódzkiej, bierze pod lupę spotkanie z Hideo Kojimą, twórcą skradankowej serii "Metal Gear Solid", oraz najnowszą część tego cyklu - "Ground Zeroes".

 

Rozgrywka w Wiedźminie 3 – wywiad

Video Games YouTube Corner
Leave a comment

I oto na łamy Cinemacabry trafia kolejny wywiad dotyczący Wiedźmina 3. Jednak, tak jak w przypadku naszej poprzedniej rozmowy, i ten materiał jest lekko inny od tego, co znajdziecie w innych zakątkach sieci...

 

Kreowanie fabuły Wiedźmina 3 – wywiad

Video Games YouTube Corner
Leave a comment

Janek (vel. Scani) dwoi się i troi, aby zadośćuczynić Wam gorszy dźwięk w swoich wideo-wywiadach. Możecie być pewni, że jakość pytań wynagrodzi Wam wszelakie bolączki ;)

 

Gamescom 2013 Wall of Fame by Cinemacabra

Felietony Video Games Wydarzenia
Leave a comment

Targi, targi i po targach. Tego lata Pawlik został w domu, a jego miejsce zajął Janek Strzyżewski, autor felietonu "Nostalgiczny rys historyczny – Heavy Rain". Co najbardziej zaskoczyło go podczas wizyty w Kolonii (poza faktem, że nie wszystkie Niemki są paskudne)? Zapraszamy do obadania najlepszych i najgorszych produkcji prezentowanych podczas GC 2013!

 

Nostalgiczny rys historyczny – Heavy Rain

Felietony Video Games
Leave a comment

Czy gry komputerowe dojrzały? Czy w przyszłości mogą stać się czymś więcej w masowej świadomości niż tylko infantylną rozrywką? W końcu nie samym Angry Birds gracz żyje...

 

Far Cry 3

akcja przygodowy psychologiczny Video Games
Leave a comment

„Far Cry 3” ma wszystko, co powinien mieć świetny shooter, ale jest czymś znacznie więcej! Wszystkie elementy składają się na wyjątkowe doświadczenie obcowania z tą przepiękną grą!

 

O biustach się nie dyskutuje – „Tomb Raider”

Recki Video Games
Leave a comment

"Tomb Raider” od samego początku swojego istnienia stał się symbolem i wszechobecnie kojarzoną ikoną gier komputerowych. Wirtualne przygody młodej i zwinnej pani archeolog niemal natychmiast podbiły serca graczy na całym świecie i zanim nawet... Nie, to nie ma sensu... Będzie o cyckach, prawda? Musiało być o cyckach. Po prostu nie da się inaczej.

 

Trylogia Mass Effect

Recki sci-fi Video Games
Leave a comment

Nawet nie wiecie, jak Wam zazdroszczę, że większość z Was jeszcze nie grała w "Mass Effect"... Dwa słowa: niesamowite przeżycie. To wszystko, co wystarczy za opis trylogii Bioware. Pozycja, której nie powinno się ominąć. Nawet jeśli niezbyt przepadacie za grami komputerowymi.

 

Cinemacabra