Kategoria

musical


Metallica: Through the Never

musical Recki thriller
Leave a comment

Bardzo udany eksperyment audiowizualny, który – miejmy nadzieję – zainspiruje inne zespoły do podobnych produkcji. Szkoda tylko, że było tak krótko.

 

Les Miserables Nędznicy

dramat musical Recki
Leave a comment

Nowatorski sposób kręcenia sprawdza się fantastycznie, niestety historia dalej zostaje bez polotu, a piosenki są w dalszym ciągu nudne i bezpłciowe.

 

Sweeney Todd: Demoniczny Golibroda z Fleet Street

dramat musical Recki thriller
Leave a comment

Po seansie tego filmu stwierdziłem, że fajnie by było, gdyby Burton wziął się za realizację „Dzwonnika z Notre Dame”, lub „Upiora w operze”. I co - ponoć „dzwonnik” znajduje się w jego planach! Jeśli będzie równie mroczny, co „Sweeney”, możemy spodziewać się przejawu czystego geniuszu umysłu pana Tima! Can’t wait!

 

Ciekawy Przypadek Poldka Makiełka

animacja czarna komedia musical surrealistyczny YouTube Corner
Leave a comment

Półgodzinne, animowane dzieło Pawlika o smutnej rzeczywistości w polskiej szkole, gdzie co rusz ktoś kogoś zabija, zjada lub oskarża o narkomanię... Bierz popcorn i... Nie, sam sobie weź. Jak to nie masz rączek? Nie ma rączek, nie ma popcornu...

 

Poldek Makiełek

animacja czarna komedia musical surrealistyczny YouTube Corner
Leave a comment

"Johnson! Ahaha!" - jeśli czytając te dwa słowa w głowie zaświergotał Wam znajomy głosik, trafiliście w dobre miejsce. Jeśli zaś nie macie zielonego pojęcia, o czym w ogóle piszę, przeglądając poniższy tekst oraz filmiki możecie się lekko zdziwić. Bez odpowiednio zwichrowanego umysłu nawet nie podchodźcie!

 

Cinemacabra